Tweedehands Panasonic DG Vario-Elmarit 50-200mm f/2.8-4.0 CM6344
Tweedehands Panasonic DG Vario-Elmarit 50-200mm f/2.8-4.0 CM6344
Nieuwprijs € 1.799,00
Occasion prijs
1.049,00

Tweedehands Panasonic DG Vario-Elmarit 50-200mm f/2.8-4.0 CM6344

Nieuwprijs € 1.799,00
Occasion prijs
1.049,00

Niet meer leverbaar

Of 349,67 in 3 termijnen, 0% rente?
Of 23,34 per maand? Let op, Geld lenen kost geld.
Let op: Dit artikel valt onder de marge regeling. BTW verrekening is dus niet van toepassing
Lars's oordeel over deze tweedehands
Conditie: Zeer goed
Net objectief geleverd in zijn originele verpakking. Het glas is onbeschadigd en de lens komt in zijn originele verpakking.
  • Grootste voorraad tweedehands
  • 1 jaar garantie op het hele tweedehands assortiment
  • Alle foto’s zijn van het aangeboden product
  • Ruil jouw oude fotospullen in voor de beste deal
  • Alle occasions zijn uitvoerig getest door onze specialisten
Kies je voordeelbundel

Omschrijving Tweedehands Panasonic DG Vario-Elmarit 50-200mm f/2.8-4.0 CM6344

Net objectief geleverd in zijn originele verpakking. Het glas is onbeschadigd en de lens komt in zijn originele verpakking.


Thomas' oordeel over deze occasion:

4 sterren waardering!

Hoe wordt dit bepaald en wat houdt dit in?


4 Ster waardering

De staat van dit tweedehands artikel is door ons gewaardeerd met 4 sterren. Deze artikelen laten bijna geen gebruikssporen zien en zijn doorgaans ook niet veel of bijzonder voorzichtig gebruikt. Vaak betreft dit wat jongere apparatuur welke zich in bijna nieuwstaat bevindt, zowel in uiterlijk als in werking.


Waarom tweedehands?
De ontwikkelingen in de digitale fotografie gaan zo snel, dat er regelmatig apparatuur wordt ingeruild die eigenlijk nog heel erg actueel is. Daar kun je dus volop van profiteren. Voor hetzelfde bedrag of minder ga je met één of twee klassen hoger de deur uit!

Vol jaar garantie!
Garantie tot de deur? Echt niet! Cameraland levert alle tweedehands artikelen met een vol jaar garantie tegen verborgen gebreken, hierdoor kun je dus met een gerust hart een tweedehands product bij ons aanschaffen. Defecten en schade die door de gebruiker zijn veroorzaakt vallen niet onder deze garantieregeling.

Wij kijken alles na!
Al onze occasions worden grondig gecontroleerd. Ze worden getest en gereinigd en, indien nodig, worden essentiële reparaties uitgevoerd. Bij systeemcamera´s en reflexcamera´s wordt de sensor gereinigd, gebruikssporen blijven wel zoals ze zijn.

Verkoop ons jouw camera
Heb jij nog gebruikte foto-apparatuur thuis liggen die je graag zou willen verkopen? Cameraland is altijd op zoek naar goed verkoopbare tweedehands foto-apparatuur en wij bieden daarom de mogelijkheid om jouw gebruikte apparatuur aan ons te verkopen.


Leica DG Vario-Elmarit 50-200 mm / F2.8-4.0 ASPH

De Leica DG Vario-Elmarit heeft een zoombereik van 100 tot 400mm. De lens is geschikt voor veelzijdige opnamesituaties, van dieren in het wild tot binnensporten tot portretfoto’s. De POWER O.I.S. (Optical Image Stabilizer) compenseert trillingsonscherpte effectief, waardoor het mogelijk is om zelfs zonder statief opnames te maken. Als je deze lens plaatst op een DUAL I.S, uit de LUMIX G serie kunnen langere sluitertijden worden toegepast en wordt trillingsonscherpte nog krachtiger gecorrigeerd. Tevens is de lens uiterst robuust, stof- en spatwaterdicht en zelfs vorstbestendig tot temperaturen van -10°C, waardoor het objectief zelfs bestand is voor gebruik in extreme omstandigheden. Dankzij het lineaire motorsysteem en een sensordrive met een snelheid van maximaal 240 fps biedt de lens een snel en uiterst nauwkeurig contrast AF-systeem voor zowel 4K Photo- als video-opnames.

Eigenschappen:

X Pro-F is geschikt voor:

  • LEICA F2.8-4.0
  • Spatwater, stof- en vriesbestendig -10°C
  • Nano Surface coating
  • 240fps AF Linear Motor
  • 4K compatibel
  • Power O.I.S.
  • DUAL I.S. compatibel
  • Optionele teleconverters beschikbaar DMW-TC14E en DMW-TC20E

Specificaties
Merk Panasonic
Tweedehands beoordeling 4
Lensmount Micro Four Thirds (MFT)
Weersbestendig Stof- en Spatwaterdicht
Schroefdraad aanwezig Ja
Filtermaat (mm) 67
Opties Beeldstabilisatie
Diameter/doorsnede 76 mm
Lengte 132 mm
Gewicht 655 gram
Type lens Lichtsterk, Tele
Zoom/Prime Zoom
Minimale brandpuntsafstand (mm) 50
Maximale brandpuntsafstand (mm) 200
Lenselementen 21
Lensgroepen 15
Diafragmabladen 9
Maximaal diafragma uitgezoomd (f/) 4.0
Maximaal diafragma ingezoomd (f/) 2.8
Minimaal diafragma (f/) 22
Diafragmaring aanwezig Nee
Vergrotingsfactor (x) 0.5
Scherpstel opties Automatisch, Handmatig
Minimale scherpstelafstand (cm) 75
Geschikt voor type sensor Micro Four Thirds
Lensopties Zonnekap inbegrepen
Productbeoordelingen
0 reviews
Vraag en antwoord

Stel een vraag over Tweedehands Panasonic DG Vario-Elmarit 50-200mm f/2.8-4.0 CM6344 of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice