Caruba Step-up verloopring 28-52
Caruba Step-up verloopring 28-52
12,60

Caruba Step-up verloopring 28-52

12,60

Direct leverbaar

Op voorraad in onze winkel
* Afhankelijk van de gekozen bezorgoptie
 
Kies je voordeelbundel

Omschrijving Caruba Step-up verloopring 28-52

Caruba Step-up verloopring 28-52

Een step-up verloopring is een handig hulpmiddel om een filter van een bepaalde maat op een lens met een kleinere filtermaat te bevestigen. Op deze manier kun je het filter op verschillende lenzen gebruiken, handig en besparend!

Er zijn veel verschillende soorten filters, je kunt ze verdelen in correctiefilters, beschermfilters en effectfilters. Hoe dan ook, met een verloopring kun je een filter passend maken voor een lens met een kleinere filtermaat. Er zijn ook Step-down filters waarbij je een kleiner filter op een lens met een grotere filtermaat kunt bevestigen maar die zijn zeer beperkt toepasbaar.

Deze Step-up verloopring van Caruba is ontworpen om een filter met een filtermaat van 52 mm op een lens met een filtermaat van 28 mm te bevestigen.

Specificaties
Merk Caruba
Soort accessoire Step-Up ring
Filtermaat (mm) 28
Filtermaat naar (mm) 52
Productbeoordelingen
0 reviews
Vraag en antwoord

Stel een vraag over Caruba Step-up verloopring 28-52 of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice